Mrkejte

Oční kapky OCUTEARS

Oční kapky OCUTEARS

Obsahují pouze látky, které se v lidském oku přirozeně vyskytují. NEOBSAHUJÍ ŽÁDNÉ KONZERVAČNÍ LÁTKY! Výrazně tak přispívají ke zvýšení stability slzného filmu, který je pro naše oči velmi důležitý, protože brání osychání povrchu rohovky. Díky svému složení jsou oční kapky OCUTEARS vhodné i pro nositele kontaktních čoček. 

Oční kapky OCUTEARS s obsahem 0,15 % hyaluronátu sodného mají viskozitu blízkou přirozenému slznému filmu. Jednoduše řečeno, nahrazují přirozené slzy.  

 

Novinka v léčbě pacientů se syndromem suchého oka

OCUTEARS
- zklidnění a rovnováha pro vaše oči
- bez konzervačních látek
- použitelnost až 6 měsíců po otevření 

OCUTEARS jsou vhodné

- pro uživatele kontaktních čoček
- po laserových zákrocích na oku
- po operacích katarakty a jiných operačních zákrocích na oku

Proč je kyselina hyaluronová v očních kapkách tak důležitá

Kyselina hyaluronová se v organismu přirozeně nachází v podobě sodné nebo jiné soli, z toho důvodu se spíše prosazuje označení hyaluronan či hyaluronát. Lidské tělo o hmotnosti 70 kg obsahuje přibližně 15 g této látky, přičemž je neustále obnovována. Kromě toho, že pro okolní buňky vytváří jakési lešení, bývá hyaluronát zmiňován rovněž v kontextu své schopnosti na sebe vázat vodu a přispívat tak k optimální hydrataci tkáně. Ve velkém množství se nachází například v očním sklivci nebo v kůži. Pro své vynikající viskoelastické vlastnosti je hojně využíván v oční chirurgii, jako výplň vrásek v plastické chirurgii, při endoskopických operacích k prevenci jizvení a v očních či nosních kapkách. 
 

K DOSTÁNÍ V KAŽDÉ LÉKÁRNĚ

OCUTEARS

obsahují jako jediný preparát na trhu ultra-vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou

KOUPIT